Duben 2016

Existují moudra o bankovních účtech?

25. dubna 2016 v 22:16 | Chii |  Deník
Snad jsem měla i tu drzost doufat, že se lepším. V obecném slova smyslu; v životě, v přístupu, v názorech a postojích, toleranci či asertivitě nebo v té nádherné vlastnosti, kterou tak štědře oplývá můj bratr - "splachovací hajzl". Jemu je to všechno buřt, a taky to tak vypadá. Může se nacházet v jakkoli debilní životní situaci, ale chuť k jídlu má vždycky, usne, když se mu chce spát, chodí od ničeho k ničemu, má stupidní dotazy a ještě stupidnější prupovídky a vytrvale mi pije krev a já mu asi závidím.

Co s životem

18. dubna 2016 v 9:07 | Chii |  Deník
Měla by sis psát deník. Pak to jednou vydáš a my se v tom všichni poznáme, řekla mi maminka. To asi nevěděla, že ho píšu, a že díky kvůli tomu přicházím na nehezké věci. Takové ty uvnitř, o kterých nikdo neví, v mnoha případech dokonce ani vy sami.

Když jsem asi někdy v roce 2009 začala - takové to vážnější vedení deníku, ne jedna stránka tam a druhá tam - brala jsem to jako něco, co musím psát podle nějakého daného rozvrhu. Že třeba ne večer, protože na to není čas. A musí tam být datum i čas a každý zápis musím nějak specificky začít i ukončit.