Po roce

5. dubna 2015 v 0:35 | Chii |  Deník
Je zajímavé, že ačkoli už jsem nějakou dobu neprojevila o tohle místo sebemenší zájem, kdykoli mi přijde email s upozorněním, že jsem se tři měsíce nepřihlásila, vždycky napíšu do vyhledávače blog.cz, přihlásím se, odhlásím a jdu zase žít.Asi se toho nakonec posralo tak moc, až se mi ani stěžovat nechtělo. Každopádně v době posledního článku jsem ještě bydlela v pronájmu, od dubna toho samého roku jsme se ale znovu přestěhovali a já mám poprvé pokoj podle svých představ (a financí).

Můj druhý bratr odjel do světa. Ten první už je pryč tři a půl roku. Mluví plynule portugalsky a ozve se jen občas. Má za sebou šest malárií.

Jsem ve třeťáku a jsem znechucena.

Taky se proti mě bouří můj vlastní organismus.

Má docházka je příšerná.

A cítím chlad. Už je to tak asi měsíc... takový divný pocit absolutního chladu, nezájmu, přísnosti, kritičnosti, skepse. Dělám najednou rozhodnutí, kterých bych kdysi nebyla schopná. Říkám věci, u kterých jsem se dřív jen styděla, že na ně vůbec myslím. Vědomě si tvořím distanc od okolí, vím, že je to špatně, a všechno je mi to jedno. Už ani necítím takovou tu pubertální touhu brečet, ať už z jakéhokoli důvodu.

Jsem tady jen tak na skok, protože se mi chce psát a nemám co jiného.

Asi před dvěma měsíci se kousek od nás stala vražda. Chlap umlátil svého bratra židlí a potom ještě sekerou. Matka to viděla a trefil ji šlak. Chlap strčil mrtvého bratra do postele, matku nechal ležet uprostřed místnosti a žil tam tak téměř měsíc.

Někteří lidi jsou vážně kurvy.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Veronika Veronika | Web | 5. dubna 2015 v 17:00 | Reagovat

Tak to je brutál. Co to může být za chlapa. Jako by nestačilo na mrtvolu jednou pohledět. ještě žít se dvěma...

Záhadné, také jsem dneska snad po nevím jaké době zavítala na blog a něco NAPSALA! Také se vždycky akorát přihásím a tím má aktivita většinou hasne a konec. Lepší je žít doopravdy :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama