Hlavně klid

14. listopadu 2013 v 13:31 | Chii |  Deník
Ivan mě skoro shodil do příkopu a pak házel mokré listí. Kdybych se znovu rozhodla s ním jít ze školy, dejte mi rovnou přes hubu. Hodila jsem po něm šišku. Využila jsem ve škole druhý den jeho nepřítomnosti a na tapetu počítače mu dala obrázek Ivánka z Mrazíka. Bude nadšen.

Máme výluku. Místo dvaceti minut se do školy nebo na vlak dostaneme za hodinu a půl. Úžasné. Kdyby jen v tom buse třeba nemrzlo, a ti debilové nedělali výluky zrovna, když je rozkopaná jedna jediná cesta...Němčinářovi hráblo a chce po nás na páteční test naučit něco, co jsme jednak neprobírali, a i kdybychom to probírali, potřebovali bychom na to tak rok nebo dva, protože je to jedna z těch stupidních látek, která musí dělat problém i Němcům.

Všem anikvariátům a knihkupectvím šiblo taky, protože se najednou všude objevují úžasné knížky (mnohdy tituly, které jsou sehnatelné jeden den v roce) a já nemám jaksi finance. Ani na zaplacení čtyřiceti korun na divadlo ve škole.

A stejně tak hrabe i kinům, protože mají zásadně období, kdy hrají samé sračky, a pak období, kdy hrají úžasné filmy. Nemusím snad říkat, že to lepší období je teď, tudíž mě sere pořád ten samý fakt - peníze. Na internetu nějak upadají filmy načerno. Nikde nic, nebo je to moc dobře schované.

Mohla bych jen vděčně plakat nad tím, že mám aspoň na rohlík. I když s tím autobusem už je to horší. Kdyby mi to mělo pomoct, chodila bych do školy i zpátky pěšky, ale ráno bych nestihla školu a odpoledne vlak. Děkuju pěkně. Není lepší prostě sedět doma? Je!

Je mi tady kosa. Můžu mít klidně čtyři peřiny (a jakože je fakt mám) a zaházenou postel vším možným. A pořád je mi tady kosa. Šestnáct nebo devatenáct stupňů. Bomba. Blbej barák. Lezou tady myši. Teď jsme narazili na jednu obzvlášť vychcanou, chytla se do pasti a ta sviňa malá z ní normálně zdrhla. Fandím jí.

Stěhují se noví sousedi. Uřvané děcko, ještě uřvanější pes a k tomu matka s babkou, které neumí ani odpovědět na dobrý den. Nemám ráda sousedy. Naši psi po sobě řvou. Přísahám, že jestli se jen pokusí jakožto praví čeští sousedé Tobimu něco udělat, podpálím jim barák. Už jsem říkala, že nemám ráda sousedy?

A jinak se mám fajn. ^.^
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Monys Noimy Monys Noimy | Web | 15. listopadu 2013 v 23:55 | Reagovat

Zpoždění vlaku to znám, ještě že to neproživám jak ty každý den ale jen 2x týdně :) Finance jsou po třeba :D a tak třeba ti ježišek donese nějakou knížku :) když si o ní napíšeš :) PS: vidím že ze sousedama to nemá nikdo jednoduché :D měly bysme raději bydlet nějake na samotce :D

2 Confidentia Confidentia | Web | 5. prosince 2013 v 11:47 | Reagovat

Milá Chii-chan, rozhodla jsem se založit nový blog. Och, jasně, tady Rozka. Teprve to rozjíždím, ale vidím, že by to mohlo být fajn.
Moc Tě zdravím a třeba se přijď podívat.
Nové já- Confidentia.

3 Phyridis Phyridis | Web | 19. prosince 2013 v 17:23 | Reagovat

Já tomu řekám Saflechomelik, ale Mechoflesan je taky super. :-D Toť k anketě. A co se článku týče, mohla bys s přehledem psát pro stránky http://www.1000vecicomeserou.cz/ ;-) :-D

4 Das Das | Web | 22. prosince 2013 v 10:23 | Reagovat

Chii, kampak ses mi poděla?

Fúú, koukám, že jsem Ti to tady neokomentovala, ačkoliv tento článek čtu minimálně potřetí..? divné.ˇˇ Sousedi jsou otravní, ale třeba udržovat přátelské vztahy, že.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama