Zatracení hrdosti, virtuální svatba & nedůvěryhodná bouřka

6. srpna 2013 v 12:09 | Chii |  Deník
"Bych nikdy nevěřil, že se na tom dá jet tak rychle… Beztak takhle rychle nikdy nejezdíš, jsi chtěla jenom zamachrovat," obvinil mě taťka po tom, co jsem vedle něj čtyři kilometry šíleně jela na bruslích - a on byl na kole. Jo, málem mě to zabilo. Když se naše cesty pak rozdělily (áno, rodič zamířil tradičně do hospody), málem jsem si sedla uprostřed silnice, jak se mi ulevilo. Klidně se radši nechám takhle dobrovolně přizabít, než abych pak do konce života poslouchala, proč na těch věcech vůbec jezdím, když se neumím pořádně rozjet.

Možná bych měla zahrabat tu takzvanou hrdost. Já kvůli ní jela čtyři kilometry do kopce. V noci, a rychle. Srát na ni!


***

Předevčírem tu byla konečně bouřka. Byla jsem z ní šťastná jak blecha. Přímo nad domem nám zahřmělo takovou silou, až se otřásla okna. Přišla jsem do obýváku.

Já: "Mám zavřít psa? A schovat kvítka?"

Mamka: "Proč?"

*ozve se další hrom*

Já: "Bouřka."

Mamka: "Vždyť neměla být!"

Já: "Ale je."

Mamka: *posadí se k počítači a hledí na počasí* "No fakt, je tu mrak."

Já: "Stačí se podívat z okna."

Mamka: *nepodívá se ani na to okno* "Nevěřím tomu, napřed počítač!"

Tak jsem šla schovat kvítka a psa. Mám já to tady těžký, nikdo mě neposlouchá. Ne, že bych se jim divila, ale s tou bouřkou mi věřit mohli. Když nám to málem vysypalo okna… ale to vlastně i prásknutí dveří. To všechno vysvětluje!

***

Psychicky se připravuju na cestu do Prahy. S Nasťou a její kamarádkou. Napřed jsem toho litovala. Tak jsem po pár debatách donutila Nasťu, aby ONA litovala toho, že po mně chtěla slib doprovodu. Hned se mi tam chce jet víc! Po neděli dám vědět. Eheheh.

***

V té hře, o které jsem psala v minulém článku, jsem se vdala. Mám slabost pro svatby ve hrách. Z nějakého podivného důvodu. Já tam mám vraždit draky, ale mé rodinné já má vždycky jiné plány. Přiznám se, jo, trošku divně si připadám.

***


A byla jsem se psem na procházce. Málem mě zabil. Ale co byste si beze mě počali. Tak sem přidám fotku. Z toho výletu. Yo. A půjdu na minigolf.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Em Zet Em Zet | Web | 9. srpna 2013 v 13:09 | Reagovat

Jaj. :-D Ten úvod s bruslením mě dost pobavil. Připomněl mi mě, jak se taky vždycky snažím stíhat mámě, když jede na kole, ale u nás nejsou vůbec dobré silnice, takže to raději moc nepokouším. :D
Jinak moc pěkné psí fotky.

2 Das Das | Web | 11. srpna 2013 v 23:43 | Reagovat

Stejně jako se píše v předchozím komentáři, i mě ten bruslařský výkon pobavil. :D
Užij si výlet. :)
Miluju bouřky, ale zas nám to nemusí vyvrátit pětinu lesa.. práce navíc, no. A u nás dokonce zavřeli jeden (nebo více) lesů. O.o
Tobi je tam ňuňatý, hlavně na první fotce. :D

3 Phyridis Phyridis | 29. listopadu 2013 v 9:06 | Reagovat

Na jaké hře? :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama