Květen 2013

"Skočte do příkopu a zahrajte si na křečky."

31. května 2013 v 22:31 | Chii |  Deník
Nestíhala, absolutně vůbec jsem nestíhala. A taky nespala, aby toho snad nebylo málo. Mou nejčastější větou se stalo tvrzení, že "nemám čas". Na dnešek jsem čekala jako na smilování.

Ono je to vážně na hovno, když už jsem u toho stěžování… že spousta lidí má tu drzost mi psát zprávy, že mají zkrácené vyučování, tudíž bychom mohli jít tam a tam… a já jim marně odepisuju, že my nemáme zkrácené vyučování kvůli maturitám - naopak těch hodin máme ještě víc, abychom snad o něco životně důležitého nepřišli. Tento týden jsme měli čtyřikrát víc hodin matiky, biologie, zeměpisu a dějepisu, než obvykle.

"Však si to tady taky platíte!"

"Když připlatíme, dostaneme to volno?"

Když mě sejme plechovka

17. května 2013 v 22:58 | Chii |  Deník
Jsem tak ráda, že jsme dneska neměli literaturu. Při zkoušení se učitelka ptá například na Utrpení mladého Werthera, a sotva dořekne otázku, vyštěkne na vás:

"Jak se německy řekne mor? Krabice? A břeh? Ptačí chřipka? Kdy se narodil Michael Jackson?"

Když neodpovíte, jste v prdeli.

Učitelčin záchvat, bratrovy narozeniny & prohlídka divadla

11. května 2013 v 23:50 | Chii |  Deník
Člověk by řekl, že už si na to konečně zvyknu. Že jsem viditelná jedině v případě, kdy poruším nějaké pravidlo (na která já nikdy moc nebyla). Možná proto mě nepřekvapilo, když jsem minulý týden vešla do třídy a učitelka češtiny na mě zařvala od stolu takovým tím přehnaně sarkastickým tónem: