Prosinec 2012

PF 2013

31. prosince 2012 v 18:00 | Chii |  Deník
Asi začnu věřit na to slavné "jak na nový rok, tak po celý rok". Silvestr trávím úplně stejně jako vloni… a předloni… a tak dál a tak dál.

Sedím ve svém tmavém studeném a úplně tichém pokoji, nesvítí mi tu ani lampička, já popíjím kafe z nového krásného hrníčku od Bony (je na něm obrázek Krtečka!) a sedím v kulatém křesle, střídavě hledím do obrazovky Lea a střídavě z okna, kde je čím dál větší tma.

S Tomášem na koloběžce

30. prosince 2012 v 17:00 | Chii |  Sny
Tak jo, beru to zpátky. Nejpodivnější sny za sebou rozhodně nemám.

Skočím na koloběžku a společně s asi desetiletým Tomášem Holým jezdím po jakési podivné dědině.
Přijedeme k jeho chatě, já zaklepu. Otevře mi hippie kluk s dredy.
Začne se smát jako šílenec a do ruky mi vrazí obrovskou lžíci a vidličku od bahna.

Práskne dveřmi a já zaklepu znovu. On otevře.
"Nejseš ty trochu namol?" zeptám se a on se na mě zazubí:
"No jó… trochu jó…" pak mi z rukou vytrhne zablácený příbor, hodí ho do nejbližšího keře, sám sejde se schůdků a začne se válet po trávě.

My s Tomem pokrčíme rameny a na koloběžkách jedeme zpátky.

Jeden velký otazník

26. prosince 2012 v 20:10 | Chii

Nechápu, co to do všech vjelo. Byla jsem na pár nových blozích, při obvyklém bloudění na internetu… a na pár byla stávka. Tak jsem se musela pozastavit i já, akorát pouze v myšlenkách. Ti lidi chtějí zpátky výpis nových článků oblíbených blogerů a výpis naposledy komentovaných článků. Ok, já taky.

Anální sex, Tony a jiné dárky

25. prosince 2012 v 17:25 | Chii |  Deník

Nechci, abyste ten název pochopili špatně... tak nechť vaše zvědavost sama posoudí a zjistí, že jsem vlastně naprosto slušný člověk. Dost slušný na to, abych nepopisovala to, co si myslíte, že popisovat budu. Hnusáci jedni zkažení!

"Uzmul vánočku!"

21. prosince 2012 v 15:21 | Chii |  Deník
Prostě jsem tomu nemohla přes veškerou snahu odolat. Na otázku učitele psychologie znějící:
"Jak se vyrovnáváte se stresem - to záleží hlavně na temperamentu! Jani, míváš problémy se stresem? Jaký máš temperament?" jsem musela odpovědět, že se stresem se vyrovnávám až mistrně dobře a jsem melancholik jak vyšitá. Svou maličkou lží jsem si zaplatila dokonale zmatený výraz a přesně ten jsem chtěla. Hehehe. Až mi ho bylo skoro líto.

"Ty malej šotku!"

16. prosince 2012 v 21:20 | Chii |  Deník
Když jsem v pátek potkala ve městě bývalou třídní učitelku, byla mi společně s přáním krásných Vánoc rozdrcena ruka. Ta ženská na to nevypadá, ale má docela solidní stisk.

Dneska jsem při procházce s Tobim ztrácela nervy až nebezpečně rychle. Jak jsem si ještě nedávno stěžovala na to, že se nedokážu pořádně naštvat, tak dneska se mi to povedlo. Fakt nejsem ráda, když to štěně hňápne do bahna nebo něčeho podobně podezřelého a hned nato na mě skočí, odrazí se zpátky do bahna a zase se do mě obtiskne. Tak to jde do doby, než mu zdrhnu o kus dál, což on zřejmě stále naivně pokládá za hru a skočí po mně znovu. Tak snad mi odpustíte, když jsem na něj zařvala nejhorší nadávku, kterou jsem na něj schopná použít, viz nadpis. Pravděpodobně už to považuje za své druhé jméno.

"Hm. Úvod nechám na konec."

12. prosince 2012 v 21:00 | Chii |  Sny
Přiznám se sama, v úterý se mi zázrakem povedlo dát si takové menší volno. Využila jsem toho tak, jak byste sami nevěřili. Začala jsem psát esej o Čtyřech dohodách. Asi pět minut jsem seděla nad počítačem a čuměla na prázdnou stránku ve wordu, načež jsem se zbaběle rozhodla pro úprk před úvodem. A pak jsem hodinu klapala do klávesnice a nakonec vyčerpáním odpadla.

Projekt: Blogové letadlo

10. prosince 2012 v 5:00 | Chii |  O mně
Do tohohle projektu mě zatáhla zapojila Das a já se při dotazníku náhodou docela bavila. Tak, mí drazí nominovaní, ne že bych vás nutila, ale opovažte se z toho vyvlíknout. Mé oběti napsané na konci nechť mi odpustí.
Nuže, napřed zodpovím otázky. Pak vám něco povím o své maličkosti. A nakonec budou otázky pro vás.

Takzvaní blázni & Rádoby krize

9. prosince 2012 v 12:17 | Chii |  Deník
Páteční odpoledne nemohlo být typičtější. Skok do postele s vítězoslavným pokřikem "KONEČNÁ!" a následné opakované odmítnutí útočiště opustit.

Znovu musím rozebrat, že nejoblíbenějším učitelem na škole se stal opravdu učitel základů společenských věd. Ze začátku byl pravým opakem, protože na nás mluvil rychle a pro nás cizím jazykem, chtěl po nás příliš učení. Ale teď, když jsme mu řekli, co si o tomhle učení většina myslí, naprosto změnil taktiku.

Další rok v riti & Bratrské objetí

4. prosince 2012 v 20:00 | Chii |  O mně
Spolužák se dnes bavil docela zajímavě; jezdil mandarinkou po chudáku Nastě a vrčel u toho. Jinak mi bylo k mému překvapení přáno ze všech stran. Nebýt facebooku, popřejí mi dva lidi. Ale tak, člověka to stejně potěší.