Září 2012

Zlínské divadlo & Tobi

29. září 2012 v 12:50 | Chii - chan |  Deník
Snad abych začala tak, jak jsem neslíbila, ale kdybych nezačala, byla bych chladnokrevně zavražděna svou migrující kolegyní. V první řadě zmíním čtvrtek, který začínal divně přesně o půl šesté, mně začal zvonit budík a já s ním praštila s křikem: "KONEČNĚ!" Byla jsem z toho v šoku ještě ve škole.

Třetí oko & Fatalismus

24. září 2012 v 19:00 | Chii - chan |  Deník
Spolužačky mi v autobuse nešetrně sdělily, že mám divnej ksicht. Prý nevědí, jak to dělám, že dokážu během vteřiny vyměnit aspoň pět různých výrazů, ale že je to hrůzostrašný. A jeprý hrozná prdel mě sledovat, když na mě někdo promluví nebo mě vyvolá učitelka. Ale protože jsem vzorně přečetla Čtyři dohody, nemůžu si to brát osobně. Dokonce mi to přišlo i vtipnější než jim. Pak se celou hodinu tlemily všem mým výrazům. Ta jedna se pak začala dusit bagetou. Pomsta byla sladká. (Vlastně šunková.) Ale vím, že to nemyslely špatně.

Intelektuálská jídelna & Opičí morseovka

19. září 2012 v 19:50 | Chii - chan |  Deník
15:00

Venku prší a já sedím v teplíčku v nějaké podivné krčmě… krčmě ne, spíš takové kavárně, jídelně a cukrárně zároveň. Vedle počítače se na mě usmívá krásný horký čajíček a já si připadám nehorázně intelektuálsky. Jako úspěšný spisovatel, co chce psát jinde než doma. No krása. Je mi tady tak hezky. A ještě k tomu na sobě mám společenské oblečení. Hehe. To je reputace až za hrob.

Sebevražda online

17. září 2012 v 20:20 | Chii - chan |  Deník
Každé pondělí (a čtvrtek)míváme vyučování až od devíti hodin. Tu hodinu čekání jsme si ve třídě krátily hleděním do webkamery a přepínáním uživatelů na druhé straně. Hned jako druhý záběr nás čekal šok. Ten kluk na druhé straně se totiž oběsil.
V kameře pak visely jen nohy a ruce… a pak se ta kamera vypnula. Majitelka notebooku, říkejme jí Freddie, se jen zhnuseně otázala, proč se proboha někdo vraždí v přímém přenosu. A pak hledala dál. Ještě předtím se k nám ale nahrnula celá třída a řvala: "Kurva, to chci vidět! Do piče, už to zmizelo!"

Úplné dno, nová škola a září na hovno

14. září 2012 v 19:15 | Chii - chan |  Deník

Už dlouho si říkám, že bych měla napsat něco jiného. Když najedu na svůj blog, čistě ze zvyku, první co uvidím, je ten článek. Tak dlouho jsem mlčela. Nedokázala jsem se o tom bavit. Ani teď to není lehké. A myslím, že ani nebude.

Neměla jsem ani čas na popis své nové školy. Se začátkem září se mi zhroutil svět. V neděli jsem se s ním rozloučila. Věděla jsem, že je to naposledy. Ale pořád jsem doufala. Měla jsem tu naději. Jako kráva jsem myslela pozitivně.

Teddy...

8. září 2012 v 15:30 | Chii - chan |  Teddy
Teddy... není. Prostě není. Neměl ani tři roky. Stalo se to v úterý. Od té doby brečím. Brečím, nejím, zvracím. Přemýšlím nad svou vlastní smrtí. Ale tím bych vyřešila jen jeden problém.

Stýská se mi... tolik se mi stýská. Nedokážu vyjít na zahradu, nedokážu se podívat z okna v kuchyni... nedokážu se ničeho, co mu patřilo, dotknout. Za dveřmi už není ten tmavý obrovský stín. Necinkají tady psí známky. Už si o mně neopírá hlavu a nestrká do mě, ať ho hladím.

Noční prohlídka divadla, Rally & intr

1. září 2012 v 21:00 | Chii - chan |  Deník
Blogování flákám. Vlastně flákám úplně všechno. Už jsem to tady párkrát psala. To, jak nenávidím poloviční nemoc, skoro nemoc, polonemoc, říkejte si tomu, jak budete chtít. Ale já ji mám zase a už nevím, co víc mám udělat, abych se jí zbavila.

Je to únava, rýma, bolesti. Opravdu se snažím ze všeho se dostat, protože v čím větším jsem stresu, tím hůř vypadám, a já nepatřím k těm lidem, kteří by si to mohli dovolit.