Duben 2012

Vůči Vedru Vražedný Vztekloun

28. dubna 2012 v 12:59 | Chii - chan |  Deník
Pátek

Už jsem někdy říkala, že je všechno v prdeli? Ve škole jsem málem pošla, jelikož tam bylo horko, nuda, nuda a horko. A nuda.

V matice jsem rekordně zesrala písemku. Ale jako fakt zesrala s velkým Z, jelikož já doufala, že blbější už být nemůžu. Asi propadnu, bez prdele a naprosto vážně.
"No co se s tebou stalo?! Ty jsi byla taková tichá voda… tichá voda břehy mele… zhoršila ses."
Ta ženská už byla dvakrát v důchodě. Proč máme ve škole mumie?

Teorie - Všechno je na hovno.

26. dubna 2012 v 16:39 | Chii - chan |  Deník
Začnu od konce vyučování, kdy jsem šla dlouhou ulicí domů. V míru a klidu jsem si popíjela hanáckou kyselku, když se ozval jakýsi nelidský křik.

To dítě se střemhlav rozběhlo k brance a já už zpomalovala, abych celý útok na mou nevinnou osobu viděla z dobrého neplaceného místa, jenže k mé smůle děcko vyskočilo na onu branku a začalo se po mně sápat s křikem: "Ahóóóój!" Na hru jsem přistoupila až příliš ochotně a stejně pisklavě jsem na ni vyjekla: "Naždááár!" Dítě z toho bylo natolik mimo, že z té branky málem spadlo. Málem… Plačící

Vážně mám pocit, že se mně snaží zabít víc a víc lidí, a to nepočítám svou maličkost a své vlastní orgány, klouby a myšlenky. Má známá a vyhlášená šikovnost se nepočítá. Rozpačitý

Metin, přesnídávka a dudlík

24. dubna 2012 v 20:21 | Chii - chan |  Deník
Neděle 22. 4. 2012
Babča: "… a Janička víno nemůže, není jí osmnáct." Zatvářila jsem se jako svatá.
Matka: "Janička víno může."
Chii: "No matko, ty mě necháš pít víno?" pohoršeně zařvu na svého rodiče.
Matka: "Doma chlastáš pořád, tak co se děláš!"
Chii: "Ehm…" Práskla mě moje vlastní matka své vlastní matce.

Ten den jsem zjistila, že byla moje drahá nevinná babička za svého mládí rebelka, která jezdila nametená na pinckovi, (Čti: ožralá na mopedu) dávala si závody se strojvedoucím, ukecávala policajty a neplatila pokuty. A pak, po kom to všechno mám, tyhle nápady jako třeba ježdění v nákupním vozíku nebo chůze po celý den jenom pozpátku.

"Na místo." Ani mě nehne.

21. dubna 2012 v 7:57 | Chii - chan |  Deník
Ranní ptáče dál doskáče. Nebo chcípne. Je 7:20 a jsem u počítače. Připadám si jako idiot. Normálně bych spala, včera jsem si lehla přesně 00:00. Mám tady vedle klávesnice (hodně blbej nápad) položenou misku s Chocapicem a mlékem a šílím z toho, že zatímco píšu, rozmáčí se to. (Už je to rozmočený.)

Dneska je to 22 let. 22 let přesně. Ode dne, kdy si mí drazí rodičové řekli ano.

Slon, blbec a islamofobik

19. dubna 2012 v 15:34 | Chii - chan |  Deník
To jest výstižný popis mé osoby.

V chemii nastalo drama, a to v podobě spolužáka T., dotazujícího se na velikosti našich triček, protože jakožto devátá třída bychom si pochopitelně přáli třídní trička. Bony tam začal zmatkovat se slovy: "Jaký mám číslo? Já nevím!" Zatímco já jsem se málem uškrtila, když jsem pohlédla na cedulku na svém červeném tričku. Pak jsem T. oznámila, že mám na sobě eMko, což nechápu, jelikož je to na mou neštíhlou maličkost poměrně malé písmeno.

Věšení prádla je sranda.

17. dubna 2012 v 19:34 | Chii - chan |  Deník
Přemýšlím, jestli někdy proběhl den, aniž bychom se s Bony ve škole zmínily o jistých divadelních hercích. A o tom, jak by vypadali těhotní. A to jsou to chlapi.

Včera jsem se asi deset minut prala s bratrem o rohlíky. Nakonec jsem to vzdala se slovy: "Tak si je sežer!" Což bratr nepochybně už udělal. Do prdele, a já měla takovou chuť. Ale bílej rohlík je nezdravej až hanba.

Na zítra se mám učit do přírodopisu poznávat asi 26 zvířat - tedy přesně, jaké zvuky ta stvoření vydávají. A řekla bych, že dokud si budu plést jelena s medvědem, neškrtnu si.

Nesnídejte tofu a neříkejte mi "paní".

14. dubna 2012 v 18:21 | Chii - chan |  Deník
Pátek 13. dubna 2012

Schválně jsem to počítala, je to něco přes pět článků, které jsem napsala za tento týden, co jsou v rozepsaných. A kdo ví, jestli zveřejním tenhle.

Tak abych začátek trošku zestručnila:
1) Nikdy nesnídejte TOFU. (problém ze středy)
2) Miluju (ředitelská) volna. (radost z pátku)
3) Jsem stará. (celoživotní problém)

Vítězoslavné Vdechování Vzduchu

10. dubna 2012 v 16:57 | Chii - chan |  Deník
Ráno začalo - světe div se a hleď - poměrně hezky. Vstala jsem 6:35 a asi 7:10 jsem vycházela z domu. Na autobusáku jsem se potkala s Bony a začalo naše vítání po čtyřdenní přestávce:
Chii: "Není ti zima?"
Bony: "Cos mlela v pátek o tom účesu? Vypadáš úplně normálně!"

Nekonečná Naivita, Nechtěná Návštěva a Nemožné Nadpisy

6. dubna 2012 v 22:03 | Chii - chan |  Deník
Já tu kadeřnici vždycky měla ráda. Sympatická, hodná, šikovná. Dodnes. Jednoduše konec, už nikdy tam nevlezu. To, co mám právě na hlavě, je… divné, ohavné a divné. A ohavné. Achich.
Odteď mě oslovujte výhradně "kastrole".
(Pro náročné, co neumí vyslovit "r" můžete používat i "(h)elmo". Na to budu slyšet taky.)
Já si naivně myslela, že hůř už vypadat nemůžu. Takový ošklivý omyl. Plačící

Pár Prdelí, Pařák a Pitomé Písemky

5. dubna 2012 v 16:26 | Chii - chan |  Deník
Jsem zděšena. Kde jsou ty časy, kdy jsem dokázala ponocovat u televize do tří ráno? Včera jsem málem žádala o Nobelovku, když jsem se DONUTILA dodívat se na film, který končil někdy po půlnoci. A to jsem nedošla ani k titulkům. No co to jako je?