Červenec 2011

Ježíškova zrada

29. července 2011 v 23:41 | Chii - chan |  Deník
Tam nahoře po mně někdo jistojistě jde. ("Jo, myslím Tebe, Ježíšku!!!")

Ani dnešek nebyl výjimka. Klid holt nebyl a já si pak všechno nechávám na pozdní noc, tedy jdu spát druhý den a ten samý den mám ještě k tomu vstávat a skoro ještě v pyžamu jít okamžitě na mega dlouhou procházku s Teddym, který vleze do bahna, shodí mě tam apod.
Navíc každý den uklízím, přestože je teoreticky nemožné udělat bordel každých pět minut, sakra. Tak jak je možné, že u nás to jde jako na běžícím pásu? Ten vysavač se rozbije! (A přispívám i já, když s ním nemilosrdně mlátím do zdí.)

A navíc - Ježíšku na křížku - dnes přišel opět bratránek a sestřenka. Ti malí. Tedy ti nejmenší. Uch...

Jako první ten malej harant vběhl do kuchyně, aniž by se ptal na pozvání, zatímco já dostala prvotřídní infarkt. Místo debilního "ahoj" mi dal takovou herdu do zad, že jsem málem ksichtem zaparkovala v hrnci, zatímco on se řehtal jako osel. (Teda jako kůň, aby mě učitelka přírodopisu nezabila.)

Pak si to tam naštrádovala i ta ještě menší potvora a mé nervy si zamkly kufr, načež se vydaly na vlak. A ten vlak je srazil. Osmkrát.

No, grilovali jsme. Teda bratr byl natolik ochotný, že se snažil grilovat (ale uznávám, že je nejlepší ze všech, co znám), zatímco já jsem sbírala spadlé švestky po celé zahradě. Bůh nade mnou, že jsem každou další spadlou nejmenovanou debilní fialovou věc proklínala.
Navíc včera pozdě v noci zazvonil bratr č. 1. (Už si nepamatuju, kterej je kterej.) Když jsem se hrabala zpod čtyř přikrývek z postele, řvala jsem na celé kolo:
"To si ze mě někdo dělá prdel?!?" Nedělal. Jakmile jsem otevřela, opět na mě čekal můj známý kámoš - ŠOK. Brada se skácela na zem, oči ven z důlků. Jediné, na co jsem se vzmohla, bylo:
"Ehr...?" (A to je i na mě dost.)
Bratr vešel, já čuměla jak prdel z bažiny a stála jsem tam do doby, dokud mě má uřvaná matka laskavě neupozornila na to, že je noc a ať jdu kurva chrápat.

To, co mi vždycky zlepší náladu je fakt, že mám natolik šikovnou sestřenku, že si pokaždé rozbije tlamu, páč uklouzne či zakopne. Héhé.

Navíc je děsně rozmazlená. Já tam v dešti moknu, protože si ta kravka usmyslí, že si prostě v tom lijáku budeme házet s míčem. Ha-ha. A když jsem bez dovolení odešla s peprným výběrem z mého slovníku, začala řvát, jako bych ji vraždila. (Že by četla myšlenky?)

Ne, ani dnes jsem se neobešla bez svého slovníku. Tedy jednomu byl věnován pohlavek, zatímco druhé jen nehezké označení.

Řekněme, že se má sestřenka naučila říkat spoustu... věcí.

Já bych mohla z fleku učit...

Palačinky!

28. července 2011 v 16:17 | Chii - chan |  Deník
Opět se projevil můj adrenalin, při mé snaze smažení palačinek. (Mmmm....) Díky Bohu, že mě mamka nenechala otočit palačinku ve vzduchu, kdo ví, kde by to nakonec skončilo. (Tipovala jsem garáž.)
Znovu k mému kulinářskému umění... když jsem nevěděla, co udělat dřív, místo řešení jsem začala poskakovat (doslova) po kuchyni a ječet:
"Ííííí... mě se to pálí! Ta svině se normálně pálí! HASIČÍ!"
Hasiči se na mě vysrali a mě se nakonec povedlo něco, co by mohlo být vzdáleně příbuzné retardované dítě palačinky. A kapku přismahlé.

S mamkou a domluvou s ní to mám těžký. Ona totiž řve. V jednom kuse. A říká něco o tom, že jenom mluví nahlas, čímž chce zamaskovat mou hluchotu k jakékoli práci. Tse, tse. Dneska jsem se dřela.

Byla jsem jen pár metrů od ní, když zničehonic do keců Frekvence 1 zařvala:
"Pojď si vzít ten oběd!!!" Byla jsem od ní asi pět metrů.
"Tak jo! Počkéééj!!!" zařvala jsem na oplátku já.
"Ale pohni, bude to studený!!!"
"To je jednóóó!!!"
"Neníííí!!!"

A tak dále...

I ta vodka byla lepší...

26. července 2011 v 18:37 | Chii - chan |  Deník
Včera jsme byli v Olomouci. Máti mi koupila Matonni s příchutí Mojito. Neříkejte jí to, ale něco tak hnusnýho jsem už dlouho neměla. Před bratrem jsem předstírala, jak si libuju, protože by se mi posmíval, což nakonec nepochybně udělá, jakmile se večer vrátí domů a zjistí, že pití skoro neubývá, a to jinak piju, jako bych žila na poušti... Ale snažím se to vypít.
Držte mi palce, ať to zvládnu ve zdraví.

Navíc, včera otec nedokázal zapnout svůj notebook, a tudíž mě seřval. A jako že seřval s velkým S, páč vždycky tohle schytávám já a ten notebook jsem měla naposledy já. Tak jsem mu dneska napsala SMSku :
"Pořád platí zákaz?" a on mi odpověděl:
"Jo. Ale vem si to." Hehe, já mám hodného tatínka. (Ale musím zaklepat. A klepu pořád.)


Včera si šla matinka stěžovat v supermarketu. Jak jsem ji tak pozorovala při odchodu, jen tak mimochodem jsem se bratra zeptala:
"Stihnu zajít na plastiku?"
Načež mi on "odpověděl":
"Myslíš, že to fakt udělá? Jako že fakt tam jde? Ona si nedělá prdel?! Panebože."
Svým zděšením měl na mysli ztrapnění, jak jinak. To rodičové umějí velice dobře. A dokonce se nebojím tvrdit, že naschvál.

P.S.: Vždycky jsem chtěla zkusit mojito... a mám po chuti, doprdele. I ta vodka byla lepší.

A já jsem doma...

24. července 2011 v 22:05 | Chii - chan |  Deník
Jak se tak dívám na většinu svých SB a jejich blogů, došlo mi, že jsem jediná, kdo je doma. Ach jo. Když mě se nikam nechce. Nechce se mi ani k babče do Olomouce. Musela bych totiž jít s ní na chatu rýt záhonky.
A babča má taky brigádu. Za 2 500 Kč za měsíc uklízí dvakrát až třikrát týdně dva obrovské paneláky. A měla takový návrh, že by se mrkla, jak vlastně umím uklízet... a chtěla mě zapřáhnout, abych vymydlila dva paneláky. Na to se tak vysrat.

"Ten bordel je můj a já ho miluju!"

22. července 2011 v 11:53 | Chii - chan |  Deník
Po zdolaném utrpením s krycím jménem UnPaVmV - tedy Uklízení na Půdě a Vyhazování mých Věcí, jsem si dopřála dlouhý spánek, kdy na mě - světe div se - brali ohled i ostatní, tedy jsem se vzbudila sama, protože oni třískali v kuchyni hrnkama. To je od nich nepředstavitelná ohleduplnost, kdybych to měla porovnat s jejich normálním počínáním.

Slabší chvilka aneb méďova sebevražda

19. července 2011 v 23:24 | Chii - chan |  Deník
Mám nějakou slabou chvilku. Tak vás varuju. Kdo mi padne do cesty, toho umačkám k smrti. Normálně bych každýmu řekla, že ho miluju. (Skoro každýmu.)
***

A to bych měla mít další debilní náladu. Dneska jsem si jen tak seděla u PC, poslouchala písničku, když mi najednou zavolá přiopilej otec a říká mi, ať dám chladit piva, že se bude grilovat. Zaskučela jsem jak střelený jelen. To totiž znamenalo, že se k nám připojí i členové naší rodiny, děti strýce - bratra mého otce. 6 let a 4 roky. Achjo.

Uchiha "trochu" jinak

11. července 2011 v 19:31 | Chii - chan |  Kreslím
Tak... opět jsem vzala do ruky tužku. Měla jsem před sebou obrázek, tuším... Akorát ta předloha vypadá úplně jinak. :D


"Všecko na Ú... to je úchylný."

11. července 2011 v 11:26 | Chii - chan |  Deník
Tak! A mám definitivní důkaz, že jsem chytila úpal, úžeh, úchylnost a vše, co začíná na Ú!

Ohavná žhavá koule na nebi

10. července 2011 v 14:26 | Chii - chan |  Deník
Ta koule, co má tu drzost si říkat Slunce, mě nepředstavitelně sere. Nemám tu kouli ráda. Ubližuje mi a trápí mě. Stačí mi k zoufalství a nervovému kolapsu jen pár minut pobytu na slunci. Fuj.
Už ráno, když jsem se probudila (tedy ve 12 hodin) a viděla jsem z okna, jaký musí být dneska pařák, mě rozbolela automaticky hlava.

"Bez ženské je v pytli."

9. července 2011 v 19:43 | Chii - chan |  Deník
Ach jo. Já se na ten facebook neměla přihlašovat. Teď mě Bony zmerčila a žene mě do psaní hlášek. Přitom je zná stejně dobře jako já. Mám tady tři ubohé. Dobrou chuť.